Vítejte na stránkách fotbalového klubu PSK Olymp Praha, zde máte možnost nás trochu lépe poznat. Doufáme, že se Vám tu bude líbit a stanete se našimi fanoušky.

Nebušice B - PSK Olymp       0:2

První půli se hrálo vyrovnané utkání s několika šancemi na obou stranách, s mírnou převahou z naší strany. Po sérii několika slibných rohových kopů se podařilo nalézt v pokutovém území hlavní údernou sílu týmu ve vzduchu Milana Skolila, který hezkou hlavičkou k tyči otevřel skóre - 0:1 pro hosty.

V druhé půli byl domácí tým lepším mužstvem - avšak se špatným zakončením. Nakonec udeřilo na druhé straně, kdy po pěkné kombinaci Honzi Skolila a Tomáše Voříška mohl celkem již lehce z pokutového území s přehledem zakončit Venca ... Třetí gól se již z několika dobrých příležitostí, z nichž nejblíže ke gólu mělo závěrečné pohotové zakončení z voleje Tomáše Voříšek, bohužel nepodařilo. Snad tedy příště :)

Hvězdy utkání: Tomáš Voříšek, Venca, Milan Skolil

TRÉNINKY každou středu od 18:00 hod na stadionu " Na Markétě "